O NAS

Pomysł na Hanksome narodził się w 2015 roku i od tego czasu odniósł sukces. Nasza społeczność wzrosła eksponencjalnie w miarę upływu lat i z dumą ogłaszamy, że do tej pory z powodzeniem wysłaliśmy ponad 750.000 paczek i przynieśliśmy wiele uśmiechów na wiele twarzy.

Każda osoba w naszej firmie robi to, co do niej należy, aby Twoje doświadczenie z naszym sklepem było jak najlepsze. Dokładamy wszelkich starań, aby pozyskiwać najlepsze produkty i negocjować najlepsze ceny w Twoim imieniu. Nasza obsługa klienta pracuje przez całą dobę, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i problemy, które możesz mieć w odniesieniu do naszych usług i produktów.

Minden egyéniség a társaságunknál elvégzi a dolgát annak érdekében, hogy a bolti élményed a lehető legjobb lehessen. Minden tőlünk telhetőt megteszünk annak érdekében, hogy a legjobb termékeket szerezzük be, és a legjobb árakat tárgyaljuk a te érdekedben. Az ügyfélszolgálatunk éjjel-nappal dolgozik, hogy minden szolgáltatásunkkal és termékünkkel kapcsolatos kérdést és problémát megválaszoljon.

Ponieważ jesteśmy firmą międzynarodową, mamy współpracowników z całej Europy, którzy dbają o to, aby każda operacja w naszej firmie była wykonywana ze starannością i dbałością o szczegóły. Dzięki temu możemy zapewnić, że każda paczka dotrze do Państwa w stanie nienaruszonym tak szybko, jak to tylko możliwe.

Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie do naszej firmy i za wybranie Hanksome jako swojego sklepu. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak podobają się Państwu nasze produkty i usługi.